Verslag |
Eindstanden |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alweer een jaar voorbij en met een record aantal deelnemers kan het 3de Giesbers IJSCO jeugdschaaktoernooi van start.
|
Peter en Caspar verzorgen weer de inschrijvingen.
|
Natuurlijk is het grote schaakbord ook van de partij. Jammer dat het vanmiddag gaat regenen.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nog voordat het toernooi officieel geopend is wordt er al druk geschaakt.
|
Leo is vandaag weer onze IT man.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Henk heet iedereen welkom en opent het toernooi.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daan is weer wedstreidleider bij de groepen 1 en 2.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark is wedstrijdleider bij de groepen 3 en 4. |
|
|
|
|
|
|
|
De groepen 5 en 6 |
|
|
|
|
|
|
Patrick is wedstrijdleider bij de groepen 7 en 8.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
In de grote zaal spelen de groepen 9, 10 en 11. Caspar en Niels verzorgen hier de wedstrijdleiding. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
In de pauze mag de IJSCO kar natuurlijk niet ontbreken.
|
|
|
|
|
|
|
|
De prijzen staan er al helemaal klaar voor.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Na een spannend toernooi kan, om kwart over 3, de prijsuitreiking beginnen.
|
Niels begint met groep 11.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bart van Vonderen is de trotse winnaar van groep 11.
|
|
In groep 10 wordt Mike Zethof derde.
|
|
|
|
|
|
Daniel Kalantary eindigt hier op de tweede plaats.
|
|
Titia van Os wint groep 10.
|
|
|
|
|
|
Caspar reikt de prijzen voor groep 9 uit.
|
Xander Rohr werd derde in deze groep.
|
|
|
|
|
|
|
Colin Wouter werd tweede.
|
|
|
Géraud Zeitler wint groep 9. |
|
|
|
|
|
|
|
Patrick reikt de prijzen in de groepen 7 en 8 uit. |
|
|
|
|
Coendert Vleeming wordt derde in groep 8.
|
|
Jente Otte eindigt op de tweede plaats.
|
|
|
|
|
|
en met maar 1 SB punt meer wint Jan Landman deze groep.
|
|
In groep 7 eindigt Rens Kierkels op de derde plaats.
|
|
|
|
|
|
Cyndia Wong wordt tweede.
|
|
Marcelino Bruggenkamp wint deze groep.
|
|
|
|
|
|
In groep 3 eindigt Geert van Hoorn op de derde plaats.
|
|
Thijs Viersen wordt tweede.
|
|
|
|
|
|
en Tom Verberk wint groep 3.
|
|
Groep 4: Hawkie Chang (r) werd derde, Willeke Knotnerus (l) werd tweede en Yannick te Pest wint deze groep.
|
|
|
|
|
|
In groep 2 eindigt Amber van den Broek op de derde plaats.
|
|
Simon van Eek werd tweede.
|
|
|
|
|
|
|
Thomas Mons wint groep 2.
|
|
|
|
|
|
|
In groep 1 eindigen er maar liefst 3 spelers helemaal gelijk (ook op SB) op de tweede plaats. Jorik Quint neemt zijn tweede prijs in ontvangst.
|
|
Ook Simon van Dijk werd tweede.
|
en de derde tweede plaats is voor Peter van Hintum. |
|
|
|
|
|
En overtuigend winnaar van het 3de Giesbers IJSCO jeugdtoernooi is Maarten Kwaaitaal.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelfs na een dag schaken krijgen de jeugdige spelers er nog niet genoeg van.
|
Nadat eerst het wijkcentrum is opgeruimd wordt er door een paar vrijwillegers nog gezellig nagepraat bij huischinees Asia. |
|
|